ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

اسید اولئیک اتوکسیله (OAE)

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

اسید اولئیک اتوکسیله (OAE)

image_pdfimage_print

شرکت شیمی کهن تامین کننده طیف وسیعی از اسیدهای چرب اتوکلیسه 12 تا 18 کربنه مثل کوکونات فتی اسید،اسید اولئیک اتوکسیله (OAE)، استئاریک اسید و… است.اسیدهای چرب اتوکسیله کاربردهای زیادی دارند.عمدتا به عنوان سورفکتانت های غیر یونی در انواع فرمولاسیونهای صنعتی ، آرایشی و بهداشتی به کار برده می شود. این مواد همچنین به عنوان عامل پاک کننده ،عامل مرطوب کننده،پخش کننده ها یا امولسیفایرها،نرم کننده ها ،عامل های تکمیل کننده چرخشی در فرمولاسیون های نساجی استفاده می شوند.

  • نام شیمیایی : اسید اولئیک اتوکسیله( OAE)
  • نوع بسته بندی : بشکه 220 کیلویی
  • کشور سازنده : ایراناولئیک اتوکسیله OAE

اسید اولئیک اتوکسیله (OAE) ازفرایند اتوکسیلینگ تشکیل می شود. که اسید اولئیک اتوکسیله برای واکنش با اتیلن اکسید ساخته می شوند.این فرایند اتوکسیلته بنام اتوکسیلید اسید چرب شناخته می شود.از طرفی فراورده های اتوکسیلات که از این فرایند اتوکسیلینگ تشکیل شده اند.مواد غیر فعال کننده سطح غیر آلی هستند .که در فرمولاسیون های خانگی و صنعتی استفاده می شوند.محبوب ترین کاربرد این اسید اولئیک اتوکسیله در صنعت نساجی است.آنها به عنوان مواد تشکیل دهنده چرخش در فرمولاسیون های متنوع مختلف استفاده می شود.اتوکسیلات ها بر اساس اسید استئاریک در صنایع آرایشی به عنوان امولسیفایرها در کرم ها و لوسیون های روغن در آب کاربرد دارند.

کاربردهای اسید اولئیک اتوکسیله (OAE)

امولسیفایر،کمک ماده رنگی،مواد آرایشی بهداشتی،فرایند نساجی،شوینده غیر یونی،روان کننده،نرم کننده،ضدکف،پخش کننده برای موادآرایشی می باشد.

نگهداری و حمل ونقل

اسیداولئیک اتوکسیله باید در شرایط تحت پوشش خشک و دور از منبع حرارت و جرقه نگهداری شود.عامل های خاموش کننده در اکسیدکربن و پودرهای شیمیایی خشک است.مواد توسیه شده برای نگهداری،حمل و نقل و توضیع اسیدهای چرب استیل ضد زنگ،کربن استیل ،استیل گالوانیزه شده و کربن استیل روکش شده با اپوکسی یا PVC یا پلی استر است.

فله یا بشکه های 220 لیتری بسته بندی شده.و در 24ماه درانبار سرپوشیده قابل نگهداری می باشد.

قیمت – اسید اولئیک اتوکسیله (OAE)

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی بخصوص فروش اسید اولئیک اتوکسیله (OAE) می باشد. در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

 

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت مواد شیمیایی صنعتی میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت