ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

اسید هیدرکلریک (کلریدریک) کد100314 مرک

دسته بندی
تماس / Contact
 • تلفن : 66985887-021
 • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
 • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

اسید هیدرکلریک (کلریدریک) کد100314 مرک

86 / 100

اسید هیدرکلریک (کلریدریک) کد100314 مرک یک اسید پرمصرف درصنایع مختلف است. این اسیدمعمولا به شکل مایع بابوی تند بوده که خاصیت خورندگی دارد. اسیدیته این اسیدکلردار، حدود 0 تا 2 می باشد. هیدروکلریک اسید به عنوان یک واکنشگر دربسیاری از واکنش های شیمیایی شرکت می کند. درحال حاضر،تولیدمواد آلی و معدنی درآزمایشگاه های تحقیقاتی و کارخانجات ،ازاین اسید به عنوان ماده مصرفی استفاده می کنند.

شما می توانید جهت خرید اسید هیدرکلریک (کلریدریک) کد100314 مرک با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید.

اسید هیدرکلریک (کلریدریک) کد100314 مرک

 • اسید هیدرکلریک (کلریدریک) کد100314 مرک، ترکیبی است که از واکنش مستقیم کلر و هیدروژن تولید می شود. صنایعی که از این روش برای تولید اسید استفاده می کنند، قادر هستند هیدروکلریک اسید با درصد خلوص بسیار بالا به دست آورند.همجنین این اسید به عنوان یکی از محصولات جانبی برخی از فرایندهای شیمیایی در پالایشگاه ها به شمار می رود،به طور مثال ؛درفرایند تولید حلال های کلر دار،فلوئورو کربن ها ،مواد آلی ،پلیمر و مونومر وینیل کلراید و…، اسیدکلریدریک یک محصول جانبی است.
 • اگر اسید هیدرکلریک (کلریدریک) کد100314 مرک ،محصول جانبی واکنش های شیمیایی باشد باید با استفاده از روش های جداسازی ،آن را خالص کرد.طبق آماری که درمورد تولید این اسید ارائه شده اند میزان حدود87 تا 92% از هیدروکلریک اسید صنعتی به روش محصول جانبی تولید می شود وتنها حدود 5 تا 10% استفاده از فرایند مستقیم واکنش کلر و هیدروژن به دست می آید.
 • آمار تولید این اسید در سالهای 1994 تا 2005 نشان داده اند که کشور امریکا در رتبه نخست تولید اسید قرار دارد و پس ازآن ژاپن،اروپا و کانادا در رتبه های بعدی قرار دارند.البته طبق نمودارها ،دربرخی سالها آمار این کشورها متفاوت می باشد،به طور مثال؛ درسال 2005 ،کشورچین رتبه نخست تولید ژاپن را به خود اختصاص داد.

اسید هیدروکلریک (کلریدریک) کد 100314 مرک

میزان مصرف اسیدکلریدریک درحوضه های مختلف ،متفاوت است:

 • حدود 28% اسید درصنایع شیمیایی
 • برای تولید مواد شیمیایی آلی13%
 • برای تولید و سنتز ترکیبات معدنی 12%
 • درصنایع غذایی 8%
 • درصنایع فلزی و اسیدشویی 4%
 • در اسیدی کردن چاه های نفت و تنها 2% برای استخرها استفاده می شود.
 • حدود 23% اسیدکلریدریک به عنوان کاتالیزور و باز سازی رزین های تبادل یونی به کار می رود.

کاربردهای اسید هیدرکلریک (کلریدریک) کد100314 مرک 

شرکت در واکنش های شیمیایی برای تولید ترکیبات آلی و معدنی ،یکی از کاربردهای اسیدکلریدریک است.این اسید برای تولید ترکیباتی نظیر پی وی سی ،وینیل کلراید ، دی کلرومتان ، کلریدآهن ، پلی آلومینیوم کلراید و کلرید کلسیم به کار می رود.ترکیبات فوق درصنایع پلیمر، پلاستیک و مواد شیمیایی تصفیه آب و فاضلاب نقش مهمی ایفا می کنند.

اسیدیته بسیاری از واکنش ها نیز با استفاده از اسیدکلریدریک امکان پذیر است. اسیدکلریدریک درصنایع غذایی نیز کاربرد دارد. تولیدترکیباتی نظیر سیتریک اسید،آسپارتام ،اسیدآمینه لیزین، قند فروکتوز و … ،با استفاده از این اسید برای مصرف در تولید انواع مواد غذایی در کارخانه ها میسر است .

نگهداری اسید هیدرکلریک (کلریدریک) کد100314 مرک

کارخانه هایی که از اسیدهیدرکلریک (کلریدریک)کد100314 به عنوان یک ماده اولیه استفاده می کنند نیاز دارند حجم زیادی از آنرا خریداری کرده و درمحوطه کارخانه ذخیره کنند،از سویی دیگر،تولید کنندگان اسیدکلریدریک نیز بایدمخازن عظیمی دراختیار داشته باشند که بتواند چندین تن اسید را بدون عیب و نقص ذخیره کند.
مخازن نگهداری و ذخیره اسیدکلریدریک باید از مواد خاصی ساخته شوندو ویژگی های منحصر به فردی داشته باشد.
دراثر بروز هرگونه مشکل ،خطرات ورود اسید به محیط زیست پیش رو خواهد بود.

اسیدکلریدریک بر اکثرفلزات اثرمخرب دارد.
بنابراین بهترین مواد برای ساخت مخازن ذخیره اسیدها،آلیاژها هستند.
آلیاژهای نیکل و مس بصورت مخلوط با درصد معین برای این کار مناسب می باشد.
برخلاف تصور، فولاد زد زنگ برای این کار مناسب نیست چرا که توسط اسید خورده می شود.
سایر فلزات نیز برای ساخت مخزن، ویژگی های لازم را ندارند.
فلزات طلا و تانتال در برابراین اسید مقاومت بالایی دارند.
ساخت مخزن ذخیره از این فلزات، ازنظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست.

کاربردهای اسید هیدرکلریک (کلریدریک) کد100314 مرک 

خطر اسید هیدرکلریک (کلریدریک) کد100314 مرک

 • هنگام کار با اسیدکلریدریک بایدتمام موارد ایمنی کار با اسیدهای خورنده را رعایت نمود.
 • تماس پوستی با این ماده می تواند منجربه سوزش ،التهاب و تاول زدگی شود.
 • بهترین راه برای خنثی کردن اثرات اسیدقوی ،استفاده از محلول سود یا جوش شیرین است.

خرید اسید هیدرکلریک (کلریدریک) کد100314 مرک

شرکت شیمی کهن نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید اسید هیدرکلریک (کلریدریک) با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهرانتوسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

خرید اسید هیدرکلریک (کلریدریک) کد100314 مرک

خرید اسید هیدرکلریک (کلریدریک) کد100314 مرک

قیمت فروش اسید هیدرکلریک (کلریدریک) کد100314 مرک

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش اسید هیدرکلریک (کلریدریک) کد100314 مرک می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک آلمان و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت اسید هیدرکلریک (کلریدریک) کد100314 مرک میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887(ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت