ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر - پشتيباني فروش -02166895887-09122885447
tel

فروش اتانول

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : info@shimikohan.ir
فروش نیکوتین مرک آلمان

فروش اتانول

86 / 100

 فروش اتانول : الکل اتیلیک با نامهای دیگری چون اتیل الکل، الکل میوه بافرمول (Ethanol) اتانول یک ترکیب شیمیایی با بوی خاص و آتش گیری است که درنوشیدنی های الکلی C2H5OH وجود دارد.

درصنایع مختلف ازجمله،عطرها، ادکلن ها و همچنین در وانیل و به عنوان سوخت دربرخی ماشین های جدیدکاربرد دارد. الکل اتیلیک یا اتانول درصنایع عطر سازی و برخی دهان شویه ها هم استفاده می کنند. مخمرآبجو، یا مخمرنانوایی قارچی است که باجوانه زدن تکثیر می شود.

اگراین قارچ درمجاوریک ماده قندی تخمیر شود، موادی از خودخارج می کند که خاصیت آنزیمی داشته C6H12O6  موجب دگرگونی قندمی شود. در بین قندها فروکتوز یا قندمیوه به فرمولی که درمیوه های شیرین و انگور وجود دارد، پس از تخمیر باعث ایجاد الکل و گاز دی اکسیدکربن می شود.

تاریخچه اتانول

اتانول برای انسان از دوران باستان شناخته شده بود،جدا سازی آن به صورت اتانول نسبتا” خالص احتمالا اولین بار توسط جابربن حیان که صنعت تقطیر را گسترش داد،انجام شده است.البته بیشتر گمان می رود که اتانول خالص توسط ابوبکرمحمدبن زکریای رازی دانشمند ایرانی تولید شده باشد.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی مواد شیمیایی سیگماآلدریچ در ایران می باشد این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، و سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

اتانول

فرایند تولید  فروش اتانول

اتانول مورد استفاده در نوشابه های الکلی توسط فرایند تخمیر از متابولیسم گلوکز توسط گونه مخصوصی از مخمرها در غیاب اکسیزن تولیدمی شود و درپایان فرایند تخمیر غلظت اتانول را باتقطیر بالا می برند. فروش اتانول

برای مخلوط اتانول با آب بالاترین نقطه آزئوتروپ جوش برای 95% الکل و 5% آب است؛ بنابراین جزء تقطیر شده مخلوط اتانول و آب نمی تواند خالصتر از 95% باشد.برای تولید خالصتر،مقدار کمی بنزن به آن اضافه می شود.بنزن، آزئوتروپ سه گانه ای با آب و اتانول تشکیل می دهد و مخلوط دوباره تقطیر می شود.

بنزن در اتانول ppm نتیجه این فرایند به دست آوردن اتانول بدون آب است.با این همه چند باغی می ماند که جذب آن در بدن از مشخصه های آسیب کبدی استکه در افراد الکلی دیده می شود.برای آب زدایی از اتانول استفاده از پمپ خلا نیز مرسوم است. فروش اتانول

تولید اتانول صنعتی فروش اتانول

سوخت نسبتا خوبی برای موتورهاست و در صنعت،بصورتهای مختلفی استفاده می شود.این ماده مورد مصرف درصنعت رامعمولا از واکنش کاتالیزوری آب با اتیلن تولید می کنند.این یک واکنش افزایشی است که در آن یک مولکول آب شکافته شده،قطعات حاصل از آن به اتمهای کربن در پیوند دوگانه اضافه می شود.این فرایند تولید اتانول، اقتصادی تر از تولید آن با مخمر است.

خواص فیزیکی 

گرانروی اتانول، مانند آب است و بوی نسبتا تندی دارد. درصنعت به عنوان حلال و ماده واسطه شیمیایی برای تولید بیشتر ترکیبات آلی استفاده می شود.به دلیل تشکیل پیوند هیدروژنی با هر نسبتی در آب حل می شود.این ماده در مقایسه با ترکیبات آلی که وزن مولکولی یکسانی با آن دارند،نقطه جوش بالاتری دارد.

خواص فیزیکی  اتانول

مثال 

نقطه جوش پروپان که تقریبا وزن مولکولی برابری با اتانول دارد،42- درجه سانتی گراد است،درحالی که نقطه جوش این ماده 78 درجه سانتی گراد است.دلیل این است که نیروی جاذبه میان OH اختلاف، وجود پیوندهای هیدروژنی مربوط به گروه مولکولهای مجاور را افزایش می دهد.

این ماده خاصیت ضعیف اسیدی و بازی ازخود نشان می دهد.که خاصیت بازی آن به دلیل جفت الکترون تنهای اکسیژن بوده و خاصیت اسیدی آن (Mg و K و Na) بخاطر پیوند هیدروژن با عنصر الکترو نگاتیو اکسیژن است.با فلزات فعال وارد واکنش شده اتوکسید ایجاد می کند.

کاربرد اتانول فروش اتانول

اتانول، به دلیل نقطه انجماد پایین در صنعت یخ سازی استفاده می شود. حلال بسیار خوبی است و در صنعت عطرسازی،رنگ سازی و… استفاده می شود.محلول 70 تا 80 درصد آن به عنوان محلول ضد عفونی کننده کاربرد دارد.با تغییر دادن پروتیین و حل کردن چربی،میکرو ارگانیسم های آن ها را از بین می برد.البته این عمل فقط در برابر باکتری ها و ویروسها و قارج ها موثر است،ولی در مقابل هاگ قارچ ها و اسپور باکتری ها تاثیری ندارد. فروش اتانول

مضرات مصرف 

مصرف اتانول،باعث ایجاد عوارض بسیاری در سلامتی انسان می شود که عبارتند از عوارض حاد و خواب آلودگی،تهوع،استفراغ،افسردگی،تنگی نفس.

عوارض مزمن فروش اتانول

الکلیسم،سیروز کبدی، تاثیر در سلسله اعصاب مرکزی،تاثیر در حافظه بلند مدت، سرطان.شما می توانید برای خرید این ماده بصورت باز ، پک 220 لیتری، 20 لیتری و پک مرک آلمان با کیفیت تضمین شده می باشد. فروش اتانول

خرید اتانول فروش اتانول

شرکت شیمی که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید اتانول با بخش فروش شرکت شیمی کهن تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد. فروش اتانول

ارسال کالاهای موجود در انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد.

روش ارسال کالا مشتریان تهران: ارسال توسط پیک

 ارسال مشتریان سایر شهرها

توسط شرکت های حمل و نقل ( تیپاکسپستترمینال )

 

پتاسیم هیدروکسید

قیمت – فروش اتانول

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش اتانول می باشد. این شرکت در زمینه واردات محصولات سیگما از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود  ارسال  کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. فروش اتانول

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت اتانول میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447 (ساعات تماس 24ساعت)

LiveZilla Live Chat Software
تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت