توجه : با توجه به متغیر بودن قیمت ها تماس بگیرید
09122885447 09122885447
آب مقطر

آب مقطر

 • یکی از مواد شیمیایی صنعتی که به عنوان حلال در مواد شیمیایی دیگر استفاده می شود آب مقطر است.این ماده در واقع از همان آب معمولی به دست می آید.اما آب معمولی دارای ناخالصی است.با تبخیر آب و انجام عمل میعان آب مقطر به دست می آید.با انجام عمل تبخیر ناخالصی ها رسوب می شوند و آب خالص به دست می آید.این عمل را بسته به نوع کاربرد آب به دفعات تبخیر می کنند تا خالصی آن افزایش یابد.با انجام عمل تقطیر حدود 95 درصد از آلودگی ها و ناخالصی های آب از بین می رود.این آب هم برای مصارف خانگی کاربرد دارد، هم به عنوان حلال شیمیایی.

  آب مقطر برای کاربرد در صنعت از آبی استفاده می شود که 99 درصد ناخالصی های آن از بین رفته باشد.در صنعت علاوه بر این ماده از آب دی یونیزه و آب ژاول هم استفاده می شود.

  تفاوت آب مقطر و آب دی یونیزه

  آب دی یونیزه علاوه بر مراحل تقطیر که برای آب معمولی استفاده می شود مراحل دیگری هم دارد.یون های آب معمولی نیز برای آب دی یونیزه از بین می روند.این عمل با عبور آب از محل رزینی کاتیونی و آنیونی و خنثی شدن یون +H و –OH انجام میشود.آب دی یونیزه در صنایع آرایشی و بهداشتی و تزریق داروها استفاده می شود.آب دی یونیزه و آب مقطر در عمل یون زدایی با هم تفاوت دارند.اما آب ژاول کلا متفاوت است.آب ژاول در واقع همان وایتکس است و برای ضد عفونی کردن استفاده می شود.

  بیشتر بخوانید :مواد شیمیایی صنعتی در تهران

  آب هیدرژنه هم تا حدود زیادی به آب ژاول شباهت دارد.اما مضرات آب ژاول بیشتر است و سازگاری کمتری با محیط زیست دارد.به همین دلیل بسیاری از صنایع استفاده از آب اکسیژنه را جایگزین آب ژاول کرده اند.هر کدام از مواردی که گفته شد درصد خلوص مختلفی دارند.با توجه به درصد خلوصشان کاربردهای مختلفی هم دارند.

  قیمت – فروش

  شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (مرک آلمان) و خواص و آب مقطرمی باشد.که در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  دیدگاهتان را بنویسید

  ایمیل شما منتشر نخواهد شد

  آدرس:

  آدرس:

  تهران -میدان جمهوری -بزرگراه نواب نبش مترو نواب -برج گردون
  ساعات کار

  ساعات کار

  شنبه تا چهارشنبه از 8.30 تا 18 عصر
  پشتیبانی

  پشتیبانی

  شما می توانید با اسفاده تماس با ما یا ارسال ایمیل با ما در ارتباط باشید
  X