ساعات کار از ساعت 9 صبح تا 18 بعد از ظهر
tel

آب مقطر

دسته بندی
تماس / Contact
  • تلفن : 66985887-021
  • واتس آپ _ تلگرام 09122885447
  • ایمیل : meshkanim1984@gmail.com

آب مقطر

آب مقطر این محصول یکی از محصولات پرفروش شرکت شیمی کهن می باشد. این محصول در شرکت شیمی کهن که یکی از نمایندگی های  فروش مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی است که به مشتریان ارائه داده می شود.

شرکت شیمی کهن فعال در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی، آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی صنعتی با کیفیت عالی و قیمت مناسب به مشتریان است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید آب مقطر می‌توانید به ابتدای صفحه مراجعه کنید.

آب مقطر چیست؟

یکی از مواد شیمیایی صنعتی که به عنوان حلال در مواد شیمیایی دیگر استفاده می شود آب مقطر است. این ماده در واقع از همان آب معمولی به دست می آید. اما آب معمولی دارای ناخالصی است. با تبخیر آب و انجام عمل میعان آب مقطر به دست می آید.

با انجام عمل تبخیر ناخالصی ها رسوب می شوند و آب خالص به دست می آید. این عمل را بسته به نوع کاربرد آب به دفعات تبخیر می کنند تا خالصی آن افزایش یابد. با انجام عمل تقطیر حدود 95 درصد از آلودگی ها و ناخالصی های آب از بین می رود. این آب هم برای مصارف خانگی کاربرد دارد، هم به عنوان حلال شیمیایی. آب مقطر برای کاربرد در صنعت از آبی استفاده می شود که 99 درصد ناخالصی های آن از بین رفته باشد. در صنعت علاوه بر این ماده از آب دی یونیزه و آب ژاول هم استفاده می شود.

تفاوت آب مقطر و آب دی یونیزه

آب دی یونیزه علاوه بر مراحل تقطیر که برای آب معمولی استفاده می شود مراحل دیگری هم دارد. یون های آب معمولی نیز برای آب دی یونیزه از بین می روند. این عمل با عبور آب از محل رزینی کاتیونی و آنیونی و خنثی شدن یون +H و –OH انجام میشود.

آب دی یونیزه در صنایع آرایشی و بهداشتی و تزریق داروها استفاده می شود.

آب دی یونیزه و آب مقطر در عمل یون زدایی با هم تفاوت دارند.اما آب ژاول کلا متفاوت است. آب ژاول در واقع همان وایتکس است و برای ضد عفونی کردن استفاده می شود.

بیشتر بخوانید :مواد شیمیایی صنعتی در تهران

آب هیدرژنه هم تا حدود زیادی به آب ژاول شباهت دارد. اما مضرات آب ژاول بیشتر است و سازگاری کمتری با محیط زیست دارد. به همین دلیل بسیاری از صنایع استفاده از آب اکسیژنه را جایگزین آب ژاول کرده اند.

هر کدام از مواردی که گفته شد درصد خلوص مختلفی دارند. با توجه به درصد خلوصشان کاربردهای مختلفی هم دارند.

قیمت – فروش آب مقطر

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (مرک آلمان) و خواص و آب مقطر می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است.

شیمی کهن  آماده ارائه خدمات در حوزه فروش مواد شیمیایی با کیفیت عالی، و قیمت مناسب به مشتریان است. این محصول ساخت شرکت مرک آلمان است. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید آب مقطر می توانید ابتدای همین صفحه را ملاحظه فرمایید.

شرکت شیمی کهن ،نمایندگی فروش مواد شیمیایی مرک در ایران می باشد. این شرکت ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کلیه محصولات مواد شیمیایی آزمایشگاهی از جمله مواد مرک، سیگماآلدریچ و کلیه محصولات آزمایشگاهی را به مشتریان ایرانی ارائه می دهد.

قیمت – فروش مواد شیمیایی مرک آلمان – شیمی کهن

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی بخصوص فروش آب مقطر  می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید محصولات نمایندگی مرک و تهیه این محصول (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید.

همچنین از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول  را به همراه میزان نیاز خود ارسال کنید. در کمترین زمان  ممکن پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری کنیم .

جهت محصولات بیشتر در نمایندگی مرک و استعلام سریع قیمت میتوانید ازطریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز درکمترین زمان پاسخ استعلام خود رادریافت نمائید.

 

جهت اطلاعات بیشتر محصولات مرک آلمان کلیک کنید:

سوالات متداول:

آب مقطر چیست؟ یکی از مواد شیمیایی صنعتی که به عنوان حلال در مواد شیمیایی دیگر استفاده می شود آب مقطر است. این ماده در واقع از همان آب معمولی به دست می آید. اما آب معمولی دارای ناخالصی است.

قیمت – فروش آب مقطر چگونه است ؟شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان در زمینه فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی بخصوص فروش آب مقطر  می باشد.

راههای ارتباطی :
021-66895887 (ساعات تماس:8:30 الی 19)
واتساپ:09122885447  (ساعات تماس 24ساعت)

تماس با ما
تماس تلفنی

شماره تماس

09122885447

تلفن ثابت

شماره تماس

02166895887

اطلاعات
اطلاعات
بازگشت