توجه : با توجه به متغیر بودن قیمت ها تماس بگیرید
09122885447 09122885447

نمایندگی سیگما آلدریچ (Sigma Aldrich)

 

نمایندگی سیگماآلدریچ (Sigma Aldrich) یکی از پیشروان علوم فناوریهای پیشرفته است. آنچه باعث شده که شرکت سیگما آلدریچ بتوانددر زمینه تولید مواد و تجهیزات آزمایشگاهی موفق شود. کار گروهی و تیمی آنها باعث بازدهی شرکت شده است. این شرکت سعی کرده است تا با فعلان این عرصه آعم از دانشجویان، اساتید و پزشکان در ارتباط باشد تا با تولید تجهیزات و مواد آزمایشگاهی گام بزرگی در برطرف کردن مشکلات زیست محیطی بردارد. از این رو نمایندگی های سیگما آلدریچ در سراسر دنیا شروع به فعالیت کرده است تا محصولات خود را به دست مشتریان هدف برساند. 

شرکت شیمی کهن این امکان را برای مشتریان این شرکت فراهم کرده است.که خرید و فروش سیگما آلدریچ به راحتی امکان پذیر باشد. این شرکت اصل بودن محصولات را تضمین خواهد کرد و با حذف واسطه ها اقدام به فروش سیگما آلدریچ خواهد نمود. بنابراین با قیمتی مناسب محصولات شرکت را در اختیار شما قرار خواهد داد.

فهرست مطالبی که در ادامه به آنها پرداخته شده است :

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma Aldrich)

از آنجا که مواد و تجهیزات آزمایشگاهی سیگماآلدریچ به عنوان یکی از برترین و بهترین محصولات در حوزه علوم آزمایشگاهی است بسیاری از افراد سعی در کپی برداری از محصولات این شرکت نموده اند. اینگونه  از محصولات معمولا در تست های آزمایشگاهی باعث خطا خواهند شد. شرکت شیمی کهن به عنوان یکی از نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران در خصوص استاندارد بودن مواد آزمایشگاهی به شما اطمینان خاطر خواهد داد.

تاسیس – آشنایی با شرکت سیگما آلدریچ

از جمله مهمترین ویژگی های شرکت شیمی کهن این است که: برای تهیه و نگهداری محصولات، زنجیره سرد را در فرایند واردات و انبار رعایت می کند تا خاصیت و ویژگی مواد آزمایشگاهی تا رسیدن به دست مشتری همچنان حفظ شود. در حال حاضر حدود 40 کشور دارای نمایندگی خرید و فروش سیگما آلدریچ در جهان هستند که ایران یکی از آنها است .

 

 

شرکت سیگماآلدریچ در سال 1935 بعنوان یک شرکت تولید کننده مواد ذیل در کشور آمریکا بطور مستقل فعالیت می کرده است:

 • بیو شیمیایی
 • آنتی بیوتیک ها
 • بافرها
 • کربوهیدرات ها
 • آنزیم ها
 • هماتولوژی و بافت شناسی
 • پروتئین ها
 • پیتیدها
 • اسید های آمینه و مشتقات

شرکت سیگماآلدریچ در سال 1951 بعنوان یک شرکت تولید کننده ی موارد ذیل در کشور آمریکا بطور مستقل فعالیت می کرده است:

 • مواد شیمیایی ارگانیک و غیر ارگانیک
 • معرف ها
 • مواد پیشرفته ایزوتوپ های پایدار و برای سنتز شیمیایی
 • شیمی دارویی
 • علوم مواد

این دو شرکت یعنی شرکت سیگما و شرکت آلدریچ سال ها به طور جداگانه به فعالیت خود ادامه می دادند و بعنوان شرکت های شیمیایی پیشرو و در آمریکا می درخشیدند ولی در نهایت در سال 1975 تحت مجموعه مشترک با نام سیگما آلدریچ به یکدیگر ملحق شدند. در سال 2001 شرکت سیگماآلدریچ بیش از 100000 محصول شیمیایی و 30000 در کانادا، آسیا، اقیانوسیه و آمریکای لاتین بود.

محصولات شرکت (Sigma Aldrich)

100000 ماده شیمیایی آزمایشگاهی 

30000 تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی

شما می توانید کلیه محصولات و مواد شیمیایی آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی شرکت سیگماآلدریچ را از شرکت شیمی کهن با تضمین اصل بودن تهیه نمایید. برای پیدا کردن تمامی محصولات سیگماآلدریچ در شیمی کهن می توانید به صفحه محصولات شرکت سیگماآلدریچ (Sigma Aldrich) مراجعه نمائید.

کاربرد محصولات سیگما آلدریچ 

کاربرد محصولات و مواد آزمایشگاهی شرکت سیگماآلدریچ و کیت های شیمیایی، بیوشیمیایی و شیمیایی آلی، در تحقیقات را می توان در مورد زیر دسته بندی کرد:

 • تحقیقات بیوتکنولوژی
 • تحقیق علمی و ژنتیکی
 • تحقیقات وسعه دارویی
 • تشخیص بیماری
 • به عنوان مولفه های کلیدی در تولید دارویی
 • و سایر تکنولوژی های پشرفته ورد استفاده قرار می گیرند .

محصولات سیگما آلدریچ Sigma Aldrich در شرکت های علوم زیستی، موسسات تحقیقاتی، بیمارستانها و صنایع مختلف می باشد طبق آمار بیش از یک میلیون دانشمند و تکنولوژیست از مواد آزمایشگاهی و کیت های تحقیقاتی سیگما آلدریچ استفاده می نمایند. نمایندگی های سیگماآلدریچ در 40 کشور دنیا فعال می باشند و بیش از 9600 کارمند در این مجموعه آماده ارائه خدمات به سراسر جهان می باشد.

تا به امروز شرکت مواد شیمیایی سیگماآلدریچ یک شرکت بین الملی و چند ملیتی با پیشرفته ترین فناوری در زمره بزرگترین تولید کنندگان و توزیع کنندگان محصولات و کیت های شیمیایی و بیوشیمیایی مورد استفاده در تحقیقات علمی است و کد شیمیایی و کد سیگماالدریچ به عنوان یک شرکت پیشرو در تولید تکنولوژی پیشرفته است.

در همین راستا نمایندگی های فروش سیگماآلدریچ در سراسر دنیا آماده ارائه خدمات به مشتریان و صنایع مختلف می باشند .

 

نحوه خرید محصولات سیگما آلدریچ

شرکت سیگماآلدریچ یکی از مجموعه های شرکت آلمانی مرک است. این شرکت محصولات خود را به آمریگا، اروپا، آسیا، آمریکای لاتین ،کانادا و اقیانوسیه صادر می کند. از آنجایی که این شرکت از تنوع محصولات بالایی برخوردار است امکان نگهداری همه آنها وجود ندارد و با توجه به سفارش مشتریان اقدام به تهیه و خرید و فروش سیگماآلدریچ می شود. برای این منظور می توانید به صورت آنلاین سفارش خود را در شرکت شیمی کهن ثبت نمایید و در عین حال قیمت سیگماآلدریچ را نیز استعلام نمائید. در این میان محصولاتی وجود دارند که به دلیل نوع مصرف و کاربردی که در صنایع مختلف دارند بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند، از این رو به تهیه و عرضه آنها بیشتر توجه می شود.نمایندگی سیگما آلدریچ (Sigma Aldrich)

در صورتی که ماده آزمایشگاهی شما در لیست فروش شرکت شیمی کهن نباشد می توانید با کارشناسان ما در این زمینه تماس گرفته و راهنمایی های لازم را جهت ثبت سفارش دریافت نمایید. کارشناسان ما در ساعات اداری حاضر به راهنمایی و پاسخگویی به سوالات شما خواهند بود به منظور رفاه حال مشتریان و دردسترس بودن آخرین اخبار و اطلاعات شرکت می توانید ما را در پیام رسان واتساپ دنبال کنید. کارشناسان ما به محض تماس سریعا پاسخگو خواهند بود. شرکت سیگماآلدریچ دارای بیش از 100 هزار محصول در زمینه های مختلف علوم پزشکی و آزمایشگاهی است .

روند خرید محصولاتی که به صورت سفارشی انجام می شود در ابتدا سفارش ثبت خواهد شد. آن دسته از مواد آزمایشگاهی سیگماآلدریچ که در شیمی کهن موجود هسنتد به مشتری اعلام خواهد شد. اجناسی که در لیست محصولات فروش قرار نگرفته اند، با هماهنگی مشتری ثبت سفارش می شوند و در نوبت خرید سیگماآلدریچ قرار می گیرد.

اطلاعات خرید سیگماآلدریچ

برای خرید سیگما آلدریچ باید با مفاهیمی مانند گرید مواد آزمایشگاهی، کاتالوگ نامبر مواد شیمیایی و کد شناسایی مواد آزمایشگاهی شیمیایی آشنایی کامل داشته باشید تا بتوانید مواد خود را به درستی انتخاب نموده و خرید نمایید. منظور از کاتالوگ نامبر ماده شیمیایی و یا همان کد ماده شیمیایی شماره ای است که از سوی کارخانه تولید کننده در نظر گرفته می شود. این شماره معمولا برروی بسته بندی محصول مورد نظر درج می شود. کاتالوگ ماده شیمیایی عددی منحصربه فرد بوده و به عنوان اطلاعات تولیدی محصول از آن استفاده می شود. شماره کاتالوگ ماده شیمیایی اطلاعاتی نظیر شکل ساختاری ماده آزمایشگاهی، فرمول شیمیایی آن، اسامی مختلف مواد شیمیایی و … را در اختیار شما قرار خواهد داد.

 

 

کلیه برند ها و شرکت های معتبر مانند سیگما آلدریچ سیاست خاص و منحصر به فرد خود را در تعیین این کد در نظر می گیرند. به همین دلیل نمی توان گفت که در طراحی این شماره از قانون و شیوه خاص استفاده می شوند با دانستن این کد به راحتی می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. دانستن کاتالوگ نامبر باعث می شود تا در خرید و فروش سیگماآلدریچ خطا به میزان قابل توجهی کاهش یابد. این کد می تواند مجموعه ای از اعداد باشد و یا اینکه ترکیبی از اعداد و حروف برای آنها در نظر گرفته می شود. هر چه قدر میزان اطلاعات شما از نحوه خرید سیگما آلدریچ بیشتر باشد به همان میزان در وقت و هزینه صرفه جویی خواهید کرد.

سیگما آلدریچ و کد ریجستری

از موارد دیگری که به عنوان اطلاعات خرید سیگماآلدریچ باید به آن توجه داشت، دقت به شماره ریجستری است. مواد آزمایشگاهی در گرید و درجه خلوص های مختلف تهیه و به بازار عرضه می شوند. با استفاده از این کد می توانید اطلاعات جامع و کاملی از گرید های مختلف یک ماده به دست آورید. این کد نیز همان مجموعه اعدادی هستند که برروی بسته بندی محصولات درج شده که به گرید های مختلف یک ماده اشاره می کنند.

نمایندگی سیگما آلدریچ Sigma Aldrich در ایران – واردات فروش

شرکت شیمی کهن به عنوان نمایندگی رسمی شرکت سیگماآلدریچ با تجربه چندین ساله خود در زمینه واردات و فروش مواد آزمایشگاهی سیگماآلدریچ و همچنین دسترسی به منابع معتبر آماده پاسخگویی به سوالات شما مشتریان گرامی می باشد. همچنین مفتخر است که سالهاست در زمینه واردات و فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی سیگما در خدمت پژوهشگران، دانشجویان و آزمایشگاها، اساتید دانشگاه و صنایع پژوهشی و تولیدی می باشد.

 

در سال 2015 سیگما-آلدریچ توسط مرک خریداری شد و به شرکت فرعی مرک تبدیل شد و به عنوان بخشی از مرک که فعالیت های علوم زیستی را انجام می دهد به کار خود ادامه داد. هم اکنون این دو شرکت با همکاری یکدیگر بیش از 300000 محصول را در 65 سایت تولیدی فراهم می کنند و بیش از 50 هزار کارمند در 67 کشور جهان دارند. شرکت سیگما آلدریچ متعهد به سرعت بخشیدن به فناوری بالاتر در تولید مواد شیمیایی آزمایشگاهی و کیت های بیولوژی مولکولی و کیت های ایمونولوژی می باشد.

5-آمینو سالسیلیک اسید کد A79809
دی گلوکز 6 فسفات دی سدیم کد G7250
Tellurium-tetrachloride-Code-205338-
دی اتیلن تری آمین 99% کد D93856
A79809
دی سیاندیامید 99% – سیانوگوانیدین کد سیگماآلدریچ D76609
آدرس:

آدرس:

تهران -میدان جمهوری -بزرگراه نواب نبش مترو نواب -برج گردون
ساعات کار

ساعات کار

شنبه تا چهارشنبه از 8.30 تا 18 عصر
پشتیبانی

پشتیبانی

شما می توانید با اسفاده تماس با ما یا ارسال ایمیل با ما در ارتباط باشید
X