توجه : با توجه به متغیر بودن قیمت ها تماس بگیرید
09122885447 09122885447
نمایندگی سیگماآلدریچ-شیمی کهن

نمایندگی سیگماآلدریچ-شیمی کهن

 • نمایندگی سیگماآلدریچ-شیمی کهن.شرکت سیگماآلدریچ با ادغام شرکت شیمیایی سیگما وشرکت آلدریچ در سال 1975 ایجاد شد .شرکت سیگماآلدریچ sigma- Aldrich ،یک کمپانی فعال در زمینه مواد شیمیایی،علوم زیستی و بیوتکنولوژی آمریکایی،متعلق به شرکت مرک آلمان MercK GaA است .سپتامبر 2014 ،شرکتMercK  KGaA اعلام کردمبلغ 17 میلیارد دلار به این کمپانی خواهد رسید .نوامبر سال 2015 به شرکت مذبور فرعی مرک MercK GaA تبدیل شد .سال 1975 کمپانی سیگما و کمپانی شیمی صنعت آلدریچ با بیش از 9600 نفر پرسنل به وجود آمد . در چهل کشور دنیا  فعالیت داشته و عمده فعالیت محصولات آن در داروسازی و بیوتکنولوژی کاربرد دارد .

  شرکت شیمی کهن نمایندگیمحصولات سیگماآلدریچ

  نمایندگی سیگماآلدریچ-شیمی کهن سیگماآلدریچ(Aldrich )یک کمپانی تامیین کننده مواد شیمیایی تحقیقاتی است .این کمپانی مواد شیمیایی ارگانیک وغیر آلی و معرف ها موادپیشرفته و ایزوتوپ های پایدار راجهت سنتزشیمیایی،شیمی دارویی و علوم مواد فراهم میکند.این کمپانی در کنار تولیدو توزیع محصولات بیوشیمی،ارگانیک تحقیقاتی در حوزه شیمی انجام میدهد.

  شرکت شیمی دانش کهن به عنوان نماینده سیگماآلدریچ شرکتی پیشرفته در زمینه ارائه،خدمات مشاوره و فروش تجهیزات آزمایشگاهی ،مواد شیمیایی،تحقیقاتی و کنترل کیفی مورد نیاز مراکز علمی ،پژوهشی،دانشگاهی،تحقیقاتی و صنعتی مشغول فعالیت می باشد.

  شرکت شیمی دانش کهن  بطور مستمر فعالیت خود را در حوزه تولید مواد شیمیایی و صنعتی و آزمایشگاهی و فروش تجهیزات آزمایشگاهی ادامه داده و این شرکت علاوه بر فروش محصولات شیمیایی صنعتی ،مواد شیمیایی مورد نیاز در صنعت دارو سازی را نیز برای شرکت های دارویی تامین  میکند.

  موادشیمیایی کمپانی سیگماآلدریچ با توجه به اختراعات و نوآوری های جدید،در حال افزایش است .شرکت سیگماآلدریچ در سال 2014 توسط شرکت مرک آلمان به مبلغ 17میلیارد دلار خریداری گردید.در حال حاضر این کمپانی زیر مجموعه ای از شرکت مرک آلمان است و بایکدیگر همکاری را ارائه می دهند .نمایندگی شرکت سیگماآلدریچ در ایران نیز ،مواد شیمیایی سیگماآلدریچ را وارد و به فروش می رساند.با توجه به اینکه محصولات نمایندگی مستقیما از شرکت سیگماآلدریچ وارد می شوند و همه مواد اصل هستند و تقلبی نبودند و اصل بودن مواد شیمیایی یکی از دغدغه های اصلی خریدارن مواد شیمیایی است.

  سیگما (sigama) تامین کننده اصلی مواد بیوشیمیایی از جمله :

  1. آنتی بیوتیک ها
  2. بافرها
  3. کربوهیدراتها
  4. آنزیم ها
  5. هماتولوژی
  6. بافت شناسی
  7. اسیدهای آمینه و مشتقاتsigmas aldrich

  راهنمایی پیدا کردن مواد شیمیایی سیگماآلدریچ www.sigmaaldrich.com

  محصولات RBI سیگماآلدریچ

  sigma RBIمحصولات تخصصی را برای استفاده در زمینه سیگما لینک سلولی و علوم اعصاب تولید می کند .مواد آنها از معرفی بیوشیمیایی استاندارد گرفته 

  1. ابزارهای تحقیقاتی تخصصی ،
  2. کانالهای یونی ،
  3. مهار کننده های آنزیم ،
  4. آنتی بادی ها فسفواسکتیو،
  5. آنزیمهای انتقال سیگنالهای کلیدی و کیتهای سنجش برای سیگنا لینک سلولی متغیر می باشد .

  محصولات ایزوتیک (سیگماآلدریچ)

  ایزوتیک ISOTEC محصولاتی با برچسب  ایزوتوپیک را :

  برای تعیین ساختار پروتئین ،پروتئومیک،تحقیقات متابولیکی ،تصویر برداری رزونانس مغناطیسی رزونانس مغناطیسی هسته را تولید می کند.

    محصولات پی دیل دیهن (Piedel-dehaen)

  پی دیل دیهن (Piedel-dehaen )در سال 1999با سیگما آلدریچ همراه شد و معرفها و استاندارد ها را تولید می کند .

      محصولات سوپل کو( supelco)

  محصولات سوپل کو (supelco) تامین کننده محصولات کروماتوگرافی سیگماآلدریچمیباشد.این کمپانی،ستون های کروماتوگرافی در زمینه دارویی،آزمایشگاهای پزشکی و شیمیایی و بیوتکنولوژی را فراهم می کند .

  بیشتر بخوانید:مواد شیمیایی سیگما آلدریچ

  خرید -فروش

  شرکت شیمی کهن  یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد آزمایشگاهی از جمله مواد شیمیایی سیگماآلدریچ و مرک (آلمان) می باشد.  درزمینه فروش و کیفیت محصول از تجربه بسیار بالایی برخوردار است.شما می توانید جهت خرید با شماره های مستقیم بخش فروش تماس گرفته و یا از طریق کانال واتساپ نام محصول به همراه مقدار آن را ارسال و در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  دیدگاهتان را بنویسید

  ایمیل شما منتشر نخواهد شد

  آدرس:

  آدرس:

  تهران -میدان جمهوری -بزرگراه نواب نبش مترو نواب -برج گردون
  ساعات کار

  ساعات کار

  شنبه تا چهارشنبه از 8.30 تا 18 عصر
  پشتیبانی

  پشتیبانی

  شما می توانید با اسفاده تماس با ما یا ارسال ایمیل با ما در ارتباط باشید
  X