توجه : با توجه به متغیر بودن قیمت ها تماس بگیرید
09122885447 09122885447

درباره شیمی کهن

درباره شرکت شیمی کهن با تکیه بر تخصص، تعهد و همچنین تجارب چندین ساله خود در تحویل موفق سفارشات به بیش از صدها مشتری و ارائه خدمات مورد انتظار مشتریان سابقه درخشانی از فعالیت خود ایجاد نموده و امروزه به عنوان یک شرکت مطرح و قابل اعتماد در مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی می درخشد. شرکت شیمی کهن هدف خود را بر پایه ارتقای سیستم ها و تجهیزات موجود قرار داده است. این شرکت با استفاده از تخصص ، تجربه و دانش های نوین اقدام به تهیه و توزیع مواد شیمیایی آزمایشگاهی، مواد شیمیایی صنعتی و. تجهیزات (شیشه آلات و ملزومات آزمایشگاهی) از شرکت های داخل و خارج کشور نموده است.

مخاطبان  شیمی کهن

 

شیمی  کهن در خدمت دانشگاهیان، مراکز علمی تحقیقاتی، آموزشی، پژوهشی و درمانی، داروسازی ها(انسانس-دامی)، موسسات و مراکز استاندارد، آزمایشگاه ها، کارگاه ها، کارخانجات، صنایع آب و فاضلاب، نفت و گاز، پتروشیمی، کشاورزی، صنایع غذایی، آرایشی و بهداشتی، شویند ها، دارویی و سایر مراکز وابسته مرتبط.

معرفی کمپانی سیگماآلدریچ

شرکت سیگماآلدریچ در سال 1935 به عنوان یک شرکت تولید کننده مواد بیو شیمیایی، آنتی بیوتیک ها، بافرها، کربوهیدرات ها، آنزیم ها، هماتولوژی و بافت شناسی، نوکلئوتیدها، پروتئین ها، پیتیدها، اسید های آمینه و مشتقات آن و شرکت آلدریچ در سال 1951 به عنوان یک شرکت تولید کننده مواد شیمیایی ارگانیک و غیر ارگانیک، معرف ها موارد پیشرفته ایزوتوپ های پایدار برای سنتز شیمیایی، شیمی دارویی و علوم مواد در کشور آمریکا بطور مستقل شروع به کار کردند.

معرفی کمپانی مرک MERCK

شرکت مرک MERCK مرک آلمان که معمولا با نام گروه مرک Merck Gorup شناخته می شود یک شرکت چند ملیتی و بزرگترین تولید کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی و محیط کشت های میکروبی در دنیا می باشد. شرکت مرک در قرن هفدهم میلادی و در سال 1668 در کشور آلمان تاسیس شد و با قدمت 350 ساله خود می توان گفت قدیمی ترین شرکت دارویی می باشد.

توسعه فعالیت های خود در زمینه فرآورده های مختلف

  • شیمیایی
  • دارویی
  • تجهیزات آزمایشگاهی

و سایر موارد مربوط گام برداشته به طوری که در کاتولوگ سال 1860 میلادی این شرکت بیش از 800 محصول اختصاصی را در برداشته، ولی در حال حاضر ده هزار ماده شیمیایی آزمایشگاهی مرک و بیش از 40 هزار محصول تخصصی تولید میشود.

 دربارهتاریخچه-کمپانی-آلدریچ

 

شرکت شیمی کهن یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی آزمایشگاهی.بخصوص محصولات (مرک آلمان) می باشد. در زمینه واردات محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس بگیرید و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید. از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهداف تان یاری کنیم.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 09122885447 و 66895887-021 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

 

 درباره ما

آدرس:

آدرس:

تهران -میدان جمهوری -بزرگراه نواب نبش مترو نواب -برج گردون
ساعات کار

ساعات کار

شنبه تا چهارشنبه از 8.30 تا 18 عصر
پشتیبانی

پشتیبانی

شما می توانید با اسفاده تماس با ما یا ارسال ایمیل با ما در ارتباط باشید
X